קרן פרידמן

מהנדסת תוכנה לשעבר, מתאמנת שנים בפילאטיס. החליטה לעשות הסבה מקצועית מתוך הערכה גדולה לשיטת הפילאטיס ואמונה בעקרונותיה. בוגרת קורס מדריכי פילאטיס מזרן, קורס מדריכי פילאטיס מכשירים וקורס פילאטיס מכשירים מתקדם תומך שיקום סב-אקוטי מטעם קמפוס "שיאים" באוניברסיטת תל-אביב. הקימה ב-2013 יחד עם קרול ביבס את "פשוט פילאטיס" וכיום הסטודיו בבבעולתה הבלעדית. 

תמר רוזנברג

בוגרת האקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים. בוגרת קורס מדריכי פילאטיס מזרן של בית הספר להכשרת מדריכים של "דרור רז" ומדריכי פילאטיס מכשירים של קמפוס "שיאים" באוניברסיטת תל-אביב.
כרקדנית ומורה ותיקה לבלט התלהבה לגלות את שיטת הפילאטיס, אשר בדומה למחול, משלבת תנועה, זרימה, דיוק, אורך ושליטה בשרירים. בחרה ללמד פילאטיס בכדי לגרום לתלמידיה להתחבר אל גופם ולחוות את מה שיש לשיטה להעניק.

tamar.jpg

נועה פריאל

בוגרת קורס מדריכי פילאטיס מזרן של בית הספר להכשרת מדריכים של "דרור רז" ומדריכי פילאטיס מכשירים של של בית הספר להכשרת מדריכים של "מאיה בן יעקב".

בימאית תיאטרון ומתמחה בתיאטרון מחול ותנועה. במהלך עבודתה המקצועית הבינה כי הפילאטיס יוצר תשתית פיזית רחבה המאפשרת תנועה ותורמת לשיפור איכות החיים.

 

 

 

קרן שרייבר

סטודנטית לתואר ראשון בעבודה סוציאלית באוניבריסטת תל אביב. בוגרת קורס מדריכי פילאטיס מזרן של קמפוס "שיאים" באוניברסיטת תל אביב וקורס מדריכי פילאטיס מכשירים של Body Motion.
לאחר השירות הצבאי גילתה את שיטת הפילאטיס. כמישהי המתמודדת עם הפרעת קשב וריכוז למדה בזכות השיטה מהי משמעת עצמית והתבוננות פנימית עמוקה. בחרה ללמד פילאטיס בכדי להעביר את השיטה המדהימה הזו הלאה ובמטרה לגרום לאנשים להרגיש טוב בגופם.

קרןשרייבר_edited.jpg

קרול ביבס

עלתה מצרפת לפני כ-10 שנים. בוגרת קורס מדריכי פילאטיס מזרן של קמפוס "שיאים" באוניברסיטת תל-אביב ובוגרת קורס מדריכי פילאטיס מכשירים בית הספר להכשרת מדריכים של "דרור רז". הקימה יחד עם קרן פרידמן את "פשוט פילאטיס". כיום כבר אינה שותפה ומדריכה בסטודיו אך יש לך חלק גדול בהצלחת הסטודיו.